Uudised

Kalmistu tee 4a

Ebaõigete andmete ümberlükkamine ja paranduse avaldamine vastavalt VÕS § 1047 lg 4:

Käesolevaga lükkab Liiva Külaselts ümber väite nagu oleks Osaühingu K-Kinnisvarahaldus ja Osaühingu Külminaator näol tegemist petistega. Samuti ei ole meie uue naabri, Kalmistu tee 4a omaniku ja elaniku, Richard Kukkur'i näol tegemist petisega - tegemist on lugupeetud ettevõtjaga, kes on ehitanud nimetatud aadressile isiklikuks tarbeks üksikelamu, millele taotletakse ka elamu sihtpärast kasutamist võimaldav kasutusluba.

Hr. Kukkuri avalike selgitustega antud teemal võib tutvuda siin:

Parkimine Kalmistu teel

Eile paigaldati Kalmistu teele Pedaja tänava ja Viljandi maantee vahelisele alale parkimist keelavad liiklusmärgid. Mitte, et enne oleks muru peale parkimine lubatud olnud, lihtsalt nüüd on see siis plekist ja punaseks tehtud.

Kohvik Mimosa külalised võivad oma auto parkida kohviku poole vastu kõnnitee äärekivi, eeldusel, et kohviku parklas pole ühtegi vaba parkimiskohta. Palume kõigil kohviku külalistel jälgida, et teie auto ei jääks seisma mõne värava ette ning oleks piisavalt kaugel Viljandi maantee ristmikust ega takistaks seal liiklevaid autosid.

Viljandi mnt - Kalmistu tee ristmik.

Liiva jaama raudteeülekäigu ehitus algas!

8. septembril 2015 algas Liiva raudteejaama ülekäigu ehitus. Aitäh Edelaraudtee Infrastruktuuri AS ja Tallinna Kommunaalamet!

08.09.2015

14.09.2015 - hunnikutest on moodustunud tee.

18.09.2015 - puittee on paigas

22.09.2015 - äärekivid on paigas.

24.09.2015 - freesasfalt on maas.

Laat ja koogipidu 2014

Kallis külarahvas ja teise küla rahvas! Traditsiooniline Liiva Külaseltsi Laat ja Koogipidu toimub sel pühapäeval, 24.08 algusega kell 12.00. Seekord eriti toredas asukohas, meie peatselt avatava külakohviku hoovis Kalmistu tee 1 / Viljandi mnt. nurgal. Veel nimetu kohvik pakub ka suupisteid ning premeerib nimekonkursil parimat.
Eelregistreerimine ei ole tarvilik aga oma tulemisest võib ikka teada anda 52 45 390. Kohapeal otsige üles punase mütsiga Tiiu, kes näitab teile müügiplatsi kätte. Jagage infot sõprade ning sugulastega ja koguge müügikraam kokku. Tuleb tore kohviku-laadapäev!

25.08 LAAT ja SÖÖGIPIDU

LIIVA KÜLASELTSI LAAT
MILLAL - 25. augustil (pühapäev) kell 11.00-14.00
KUS - Kalmistu tee 4a (Pedaja ning Kalmistu tee nurgal olev plats)
Traditsiooniline Liivaküla laat ja söögipidu tundub olema just see, mis täiuslikust Nõmme Liiva asumi "külaelust" sel suvel veel puud on. Üritus on kohalike elanikele ja, miksmitte, teiste asumite elanikele,  kord aastas avanev melukas laadaplats, kus osta-müüa-vahetada ning lihtsalt mõnusalt sotsialiseeruda.  Müügiks võib pakkuda laadale tavapäraselt kõike, mis oma kodus enam kohta ei leia: rõivad ja nipsasjakesed,  aia- või metsasaadused, kokakunst ning taimeteed jne. Külaseltsi laat on olnud alati suur rõõm lastele, kes saavad oma mänguasju müüa ning teenitud taskuraha eest uusi asemele hankida :)
Liivaküla lapsed pakuvad oma kohvikus isevalistatud jäätist, kooki ja morssi.
Kohal on loomakesed Nõmme Loodusmajast, õnneloos, titenurk ja Klounionu, kes vahvaid õhupalli-loomakesi meisterdab.
Peale meeleolukat laata, umbes kell 14.00  paneme jällegi pika laua kokku ning igaüks võib pakkuda kaasatoodud kodusvalmistatud hõrgutisi ning maitsta naabrirahva pakutavat.
Kohtume juba pühapäeval!

Kes soovib müüa, tuleb kohale 10.45 ja otsib üles punase mütsiga Tiiu, telefon 52 45 390